kandydatów

Etat Konsultant ds obsługi klienta w języku angielskim

Firma: Concentrix miejsce pracy: Szczecin

Concentrix, Corporation (Nasdaq: CNXC) jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań i technologii w zakresie customer experience (CX), poprawiającym wyniki biznesowe dla najlepszych światowych marek, w tym ponad 100 klientów z listy Fortune Global 500 i ponad 125 klientów z sektora nowych gospodarek. Każdego dnia, w ponad 40 krajach i na 6 kontynentach, nasi pracownicy dostarczają rozwiązania w zakresie customer experience nowej generacji i pomagają firmom lepiej nawiązywać kontakty z klientami. Tworzymy lepsze wyniki biznesowe i wyróżniamy naszych klientów poprzez Strategię + Talent + Technologię. Concentrix świadczy usługi dla klientów w kluczowych branżach: technologia i elektronika użytkowa; handel detaliczny, podróże i e-commerce; bankowość, usługi finansowe i ubezpieczenia; opieka zdrowotna; komunikacja i media; motoryzacja; energetyka i sektor publiczny.

Konsultant ds obsługi klienta w języku angielskim
Szczecin

Zadania:

  • Praca polega rozwiązywaniu problemów klienta w języku hiszpańskim przez telefon (tylko połączenia przychodzące), e-mail i czat.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego B2/C1
  • czerpania satysfakcji z pracy
  • gotowości do nauki… …A wiedzę potrzebną do wykonywania pracy na stanowisku przekażemy Ci w trakcie szkolenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • płatne szkolenie
  • kursy językowe
  • możliwość budowania kariery w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjny pakiet socjalny (bezpłatna opieka medyczna oraz pakiet MyBenefit, grupowe ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne)

Nie czekaj i dołącz do grona najlepszych już dziś! Nie wymagamy doświadczenia