kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: ART TOP piękne meble miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7224327, z dnia 2022-07-01

ART TOP piękne meble to 30 lat tradycji.  Firma jest jest liderem na rynku w segmencie eleganckich, markowych mebli do domu i biura odzwierciedlających światowe trendy.

W związku rozwojem naszej firmy
poszukujemy osób ambitnych i zmotywowanych na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • doradztwo i sprzedaż mebli do domów i biur
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji i dokumentacji sprzedażowej
  • dbanie o wizerunek i wygląd salonu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • pasji do aktywnej sprzedaży
  • zainteresowania potrzebami ludzi w domach, biurach i urządzaniem wnętrz
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności budowy trwałych relacji z klientami
  • znajomości technik sprzedaży i obsługi klienta
  • uśmiechu, entuzjazmu, dokładności, rzetelności, systematyczności
  • poczucia estetyki i zainteresowanie nowoczesnym designem
  • obsługi komputera - programy biurowe
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego, programów do projektowania wnętrz

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym lub cżęściowym wymiarze czasu pracy
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu
  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia od wyników
  • plan pracy dostosowany do potrzeb pracownika
  • zakupy na preferencyjnych warunkach
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze