kandydatów

Etat Menedżer ds. Zakupów Surowców Strategicznych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Police

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Klienta, lidera w branży chemicznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Menedżer ds. Zakupów Surowców Strategicznych
Miejsce pracy: Police
Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami surowców (propanu, etylenu, propylenu).
  • Zapewnienie ciągłości dostaw surowców niezbędnych do realizacji założeń produkcyjnych.
  • Opracowanie i realizacja strategii pozyskiwania surowców strategicznych.
  • Negocjowanie umów handlowych z potencjalnymi dostawcami surowców.
  • Udział, wsparcie i realizacja procesu wyboru dostawców zgodnie z procedurami Spółki oraz praktyką rynkową.
  • Opracowanie alternatywnych źródeł dostaw dla projektu.
  • Monitorowanie i analizowanie rynku gazu i paliw.
  • Bieżąca współpraca z interesariuszami wewnętrznymi Spółki tj. Departament Produkcji, Departament Handlu i Logistyki;
  • Weryfikacja opcji logistycznych powiązanych z dostawami do terminalu morskiego.
  • Nadzór na przestrzeganiem przez Spółkę wymagań regulacyjnych w zakresie obrotu surowcami.
Wymagane kompetencje:
  • Znajomość specyfiki rynku alkanów, olefin lub paliw płynnych.
  • Posiadanie ponadprzeciętnych umiejętności negocjacyjne.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Posiadanie udokumentowanego doświadczenia związanego z obrotem paliwami lub gazem płynnym.
  • Znajomość aspektów logistyki morskiej gazu i paliw (dodatkowy atut).
  • Samodzielność w działaniu, o dobrej organizacji pracy i wysokiej kulturze osobistej.
Klient oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.