kandydatów

Etat Sales Manager – Manufacturing Solutions

Firma: OLSOM Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7105338, z dnia 2022-06-05

OLSOM is a stable, professional software company delivering cutting edge technology software and solutions for manufacturing companies on a world wide basis. Our software helps to produce different goods from paper rolls to aircrafs. Tesla, Hyundai, Daimler, Boeing and many others choose our products and services.

At OLSOM we continuously revolutionize the culture of manufacturing enriching it with modern technologies. Our AGW products unlock the power of digital transformation for our customers around the globe on the way to the world of Industry 4.0. We are looking for talented engineers to strengthen our international solutions delivery team. If you are interested to build and deploy robust production systems in accordance to customer requirements, team with international professionals in different areas, such as engineering, automation, IT, bring the things to life, we are looking forward for hearing from you.

We hope the information on our website will help you to get to know us better: https://olsom.net

Sales Manager – Manufacturing Solutions

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż rozwiązań IT dedykowanych do zarządzania procesami na hali produkcyjnej;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, poszukiwanie okazji biznesowych na rynku polskim i międzynarodowym;
  • inicjowanie kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi, prowadzenie prezentacji sprzedażowych;
  • przygotowanie ofert i wstępne negocjowanie kontraktów;
  • tworzenie raportów ze spotkań raportów, analiz i sprawozdań;
  • aktywne uczestnictwo w procesie budowania produktu i strategii sprzedażowej;
  • pozyskiwanie i analizę istotnych informacji rynkowych, monitorowanie i analiza danych rynkowych i działań konkurencji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania i powiązanych usług dla produkcji;
  • rozumienie procesów sprzedaży IT rozwiązań w modelu klasycznym oraz SaaS / PaaS;
  • umiejętność korzystania z mechanizmu Lead Generation;
  • samodzielność, odpowiedzialność za prowadzenie projektów sprzedażowych;
  • umiejętności negocjacyjne i doskonałe zdolności interpersonalne;
  • znajomość procesów zakupowych u klientów korporacyjnych;
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów, budowania relacji biznesowych;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji;
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej;
  • dynamizm w działaniu oraz silna orientacja na realizację celów sprzedażowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego;
  • posiadanie własnego auta i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania informatyczne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wynagrodzenia podstawowego adekwatnego do posiadanych umiejętności i wysokiej premii za efekty sprzedażowe i zaangażowanie;
  • stałą pracę oraz realny wpływ na ekspansję firmy na rynku;
  • perspektywa dynamicznego wzrostu wynagrodzenia w zależności od efektów pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym: laptop i telefon komórkowy;
  • przyjazną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy;
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia;
  • komfortowe biuro w historycznym centrum miasta.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.