kandydatów

Etat Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1266
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków typu fast food według określonej receptury. przyjmowanie i realizacja zamówień. Odpowiada także za właściwy dobór surowców i półproduktów, ich świeżość i jakość. Przygotowuje stanowisko pracy: dotyczy to potrzebnych urządzeń gastronomicznych, narzędzi kuchennych oraz surowców i półproduktów, z których przygotowywane są posiłki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH
Uprawnienia: DOBRA SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA I MANUALNA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: samodzielne przygotowywanie posiłków
Uprawnienia: WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : SZYBKOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU, DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ W MIEJSCU PRACY, [Inne] : - WYMAGANE MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W PRACY W KUCHNI - WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPID - PRACA OD PIĄTKU DO NIEDZIELI OD GODZ. 11 DO 23.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie