kandydatów

Etat Dyrektor ds. ochrony

Firma: DGP Security Partner Sp. Z o.o. miejsce pracy: Szczecin

DGP Dozorbud Grupa Polska
lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu

Dyrektor ds. ochrony
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: DGP-08-05-2022
Opis stanowiska:

W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój, planowanie, organizowanie i monitorowanie działalności oddziału w zakresie  świadczenia usług ochrony osób i mienia,  w sposób zapewniający terminową, efektywną realizację zadań oraz wysoką jakość obsługi klientów.

Dyrektor Oddziału odpowiada za działalność operacyjną oraz wszystkie pozostałe  aspekty związane z funkcjonowaniem spółki na rynku. W szczególności za nadzór, kontrolę kosztów operacyjnych i koordynację procesu wdrożenia nowych kontraktów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (kierowniczym) w branży usług ochrony osób i mienia, mile widziane doświadczenie pracy w służbach mundurowych,
  • wpisu na listę Kwalifikowany Pracownik Ochrony,
  • legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi klienta w tym wdrożenia nowych kontraktów,
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • bardzo dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw,
  • umiejętne zarządzanie kosztami,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność i otwartość na konieczność odbywania podróży służbowych,
  • znajomość rynku lokalnego w zakresie usług ochrony osób i mienia,
  • prawo jazdy kat. B
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  •     interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •     możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  •     wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, premie kwartalne za osiągnięte wyniki,
  •     partnerskie relacje w pracy zawodowej,
  •     możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport.