kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Szczecin

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • Nadzór nad pracami na budowie;
  • Koordynacja prac firm podwykonawczych;
  • Weryfikacja ofert podwykonawców;
  • Przygotowanie harmonogramu prac i jego realizacja;
  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
  • Wykonanie pomiarów, kalkulacji i ofert w zakresie branży elektrycznej;
  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych;
  • Nadzór nad prowadzeniem prac elektrycznych, aby zostały wykonane niezbędne zabezpieczenia, a roboty były prowadzone w taki sposób, aby zapewnione było bezpieczeństwo dla ludzi i mienia.
Wymagania:
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektryka lub elektrotechnika;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD;
  • Aktualna wiedza nt. obowiązujących norm technicznych i przepisów;
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mobilność.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.