kandydatów

Etat Serwisant opon / Mechanik

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i
serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje
docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Serwisant opon / Mechanik
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • Montaż i wymiana ogumienia.
  • Wymiana filtrów i oleju.
  • Wymiana klocków, tarcz, zacisków.
  • Inne, proste naprawy w samochodach ciężarowych, dostawczych.

Wymagania:
  • Masz podstawowe doświadczenie w zakresie mechaniki pojazdowej.
  • Potrafisz pracować w zespole.
  • Jesteś dyspozycyjny, odpowiedzialny, zaangażowany, punktualny.
  • Jesteś chętny do nauki i rozwoju.
  • Mile widziane doświadczenie w wymianie ogumienia w samochodach ciężarowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i motywacyjny system prowizyjny
  • Stabilne warunki współpracy w systemie biznes dla biznesu B2B.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej.
  • Sieć współpracujących klientów na terenie całego województwa.
  • Wsparcie w prowadzeniu biznesu: techniczne, asortymentowe.
  • Dostęp do wyposażenia i narzędzi warsztatowych.
  • Wstępne szkolenie i pomoc we wdrożeniu.