Etat Instalator / Pomocnik instalatora elektronicznych systemów zabezpieczeń [rekrutacja online]

Firma: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb miejsce pracy: Szczecin

mvb - specjalistyczna firma w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa, automatyki, telekomunikacji oraz systemów niskonapięciowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Instalator / Pomocnik instalatora elektronicznych systemów zabezpieczeń [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • instalacja i podłączanie urządzeń
  • montaż tras kablowych
  • układanie kabli i przewodów
Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie w pracę

Dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata uprawnień SEP.

Oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • stabilne zasady zatrudnienia
  • benefity pracownicze – opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
  • specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Administratorem danych osobowych jest firma mvb z siedzibą w Szczecinie. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji pod linkiem mvb.pl/pl/klauzula-informacyjna-procesu-rekrutacji-pracownikow/