kandydatów

Etat Manager regionalny w wypożyczalni samochodów

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6879558, z dnia 2022-04-20

Klient portalu Praca.pl

Branża rent a car

Manager regionalny w wypożyczalni samochodów

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • prowadzenie i nadzorowanie kilku oddziałów na podległym terenie w zakresie ciągłości operacyjnej i sprzedażowej
  • opiekę i koordynację procesu sprzedażowego wg standardu
  • zarządzanie podległymi pracownikami - zespół około 30 osób.
  • wspieranie zarządzania flotą pojazdów (ok. 220) w porozumieniu z zarządcą floty i pracownikami w oddziałach
  • dbałość o dokumentację i utrzymanie przyjętego standardu oraz procedur
  • rekrutację i ewaluację pracowników na podległych stanowiskach

Wymagania

  • masz doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku, potrafisz zarządzać zespołem
  • masz doskonałe umiejętności interpersonalne
  • nie boisz sie podróży służbowych na podległym terenie
  • zajmowałeś/-aś się aktywną sprzedażą oraz opieką posprzedażową dot. realizacji planów KPI
  • znasz branżę motoryzacyjną
  • jesteś zorientowany na potrzeby klienta, potrafisz rozbijać obiekcje
  • potrafisz i lubisz skutecznie organizować pracę sobie i innym
  • jesteś samodzielny/a i odpowiedzialny/a, wykazujesz zaangażowanie w powierzone zadania
  • wiesz co to znaczy " go extra mile"
  • znasz język angielski
  • chcesz rozwijać się w obszarze motoryzacji i zarabiać w niej pieniędzy

Oferujemy

  • jasny system wynagradzania w ramach umowy B2B - podstawa + prowizja od wygenerowanej marży
  • możliwości rozwoju w strukturze operacyjnej
  • pakiet socjalny - ubezpieczenie grupowe
  • oraz niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy w klasie C, również do użytku prywatnego