kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: WERBAU PRZEMYSŁAW ZIÓŁKOWSKI miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6795504, z dnia 2022-04-01

WERBAU PRZEMYSŁAW ZIÓŁKOWSKI

Firma zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych korzystając z zamówień publicznych

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Zatrudnię osobę na stanowisku Pracownik biurowy w firmie budowlanej.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentów do udziału w postępowaniu przetargowym,
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane w trakcie trwania inwestycji
  • Analiza projektów budowlanych pod kątem zamówieniowym

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/ wyższe techniczne najlepiej po kierunku budownictwo,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Dobra organizacja, samodzielność, i umiejętność planowania pracy
  • Praktyczna znajomość programów Microsoft Office

Mile widziane:

  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość programów kosztorysowych: Norma

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu na Umowę o pracę na 3/4 lub cały etat
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-04-2022
Wyświetleń: 140