kandydatów

Etat Traktorzysta

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6793755, z dnia 2022-04-01

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników (również z Ukrainy) na stanowisko:

Traktorzysta

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę
  • mile widziani obywatele Ukrainy,
  • załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne.

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • możliwość delegacji (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety