Etat Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z Klientami i Administracji

Firma: Schenker Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z Klientami i Administracji
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 128395_1648727234

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa dokumentów w transporcie morskim,
  • Wystawianie faktur,
  • Obsługa poczty wychodzącej/przychodzącej,
  • Inne czynności administracyjne.

Oczekiwania:
  • Dokładność, skrupulatność
  • Nastawienie na wysoki standard jakości pracy.
Mile widziane:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z fakturowaniem lub obsługą dokumentów,
  • Znajomość podstawowych pojęć związanych z transportem morskim.
Nasza oferta:
  • Umowa na zastępstwo (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Zielony Czas Pomagania, Świąteczny Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.