Etat Specjalista / Specjalistka ds. Budowania relacji z klientem zamożnym

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Szczecin

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas cieszy w pracy:

Specjalista/-ka ds. Budowania relacji z klientem zamożnym

miejsce pracy: Szczecin, Nr ref.: KSG/001/0122

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

mBank to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie. Specjalizujemy się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.
Szukamy doświadczonego specjalisty, aby powierzyć mu obsługę naszych klientów zamożnych. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych (kredyty niezabezpieczone, rachunki, kredyty hipoteczne, inwestycje, ubezpieczenia),
  • współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów zamożnych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie ich portfelem kapitałowym,
  • edukowanie klienta w zakresie usług zdalnych kanałów dystrybucji,
  • realizacja celów ilościowych i jakościowych.

Twój niezbędnik:

  • 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta indywidualnego w zakresie produktów kredytowych, minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów inwestycyjnych - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub pokrewne),
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość rynków finansowych ze szczególnym uwzględnieniem funduszy inwestycyjnych,
  • nastawienie na realizację celów.