kandydatów

Etat Koordynator / Przedstawiciel Handlowy

Firma: Polskie Linie Oceaniczne S.A. miejsce pracy: Szczecin

Jesteśmy firmą prowadzącą m.in. działalność shipchandlerską. Świadczymy zintegrowane usługi obejmujące zaopatrywanie statków w artykuły żywnościowe, przemysłowe, biurowe, hotelowe środki czystości i in.

Oferujemy usługi oparte na zasadach określonych w ISSA.

Posiadamy certyfikat HACCP (ISO 22000:2005).

Koordynator / Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów
  • Praca w terenie
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych  oraz sprzedaż towarów
  • Budowanie i utrzymanie kontaktów z klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży – praca na wynikach
  • Obsługa klientów w portach
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie pozyskiwaniu oraz obsłudze klientów
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Nastawienie na realizacje celu sprzedażowych
  • Dyspozycyjność, punktualność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Narzędzia do pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz  wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-03-2022
Wyświetleń: 139