kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: Concentrix miejsce pracy: Szczecin

Cocentrix CVG International jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej się branży telefonicznej obsługi klienta. To specjalista w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi wspracia w zakresie outsourcingu, firma Stream ciągle się rozwija. Z naszą wiedzą techniczną wspieramy ponad 2000 producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego. Stream International, które posiada 24 oddziałów w 14 krajach na całym świecie, prowadzi tzw. Customer Interaction Centers (Centrum Obsługi Klienta). Grupa zatrudnia łącznie ok. 11 tys. osób

Recepcjonista / Recepcjonistka
Szczecin

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie gości, kierowanie ich do właściwego miejsca, wydawanie przepustek, dbanie o wysoką jakość kontaktów z wizytorami, w razie potrzeby rozwiązywanie zgłaszanych przez nich problemów
  • obsługa rozmów telefonicznych, przekierowywanie rozmów do właściwego działu
  • nadawanie i odbieranie przesyłek pocztowych i kurierskich
  • sporządzanie notatek, korespondencji, raportów i innych dokumentów zgodnie z wymaganiami i profilem firmy
  • obsługa przychodzącej i wychodzącej korespondencji mailowej
  • obsługa rezerwacji podróży służbowych
  • pozostałe prace biurowe, zgodne ze standardami firmy

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) i urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu, multi-tasking
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • świetna atmosfera i komfortowe warunki pracy
  • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej w samym centrum Szczecina w renomowanej firmie z długoletnią tradycją na rynku
  • możliwości rozwojowe
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet benefitów (system MyBenefit)
  • współpraca z fantastycznym i pomocnym zespołem