kandydatów

Etat Specjalista ds. Analiz

Firma: Zachodniopomorska SKOK miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6598125, z dnia 2022-02-25

Jeżeli znasz najważniejsze narzędzia i techniki Excela związane z przetwarzaniem danych
(w tym tabele przestawne, funkcje) sprawnie wyciągasz wnioski, łączysz dane i fakty z różnych źródeł, a praca z liczbami nie sprawia Ci przykrości - zacznij pracę w naszym zespole.

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Gromadzenie danych i sporządzanie raportów i analiz z wybranych obszarów działalności (produktów, sprzedaży, oddziałów Kasy itp.),

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby sprawozdawczości zewnętrznej,

  • Wykonywanie kalkulacji, sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne

  • Tworzenie i interpretacje raportów, prezentacji i cyklicznych podsumowań

  • Przygotowywanie, wdrażanie i rozwijanie nowych narzędzi oraz wspieranie procesów raportowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność
  • średniozaawansowany poziom znajomości obsługi programów komputerowych Excel i Word

Oferujemy

  • interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o 29 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii kwartalnych
  • świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego (dodatek do wypoczynku, bony świąteczne),
  • nagrody roczne,
  • szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-02-2022
Wyświetleń: 157