Etat Ekspert Finansowy / Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

Firma: Kordys Nieruchomości miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6585681, z dnia 2022-02-24

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy:

Ekspert Finansowy / Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa klientów biura w zakresie finansowania zakupu nieruchomości
  • weryfikacja zdolności kredytowej klientów oraz ich wiarygodności w bankach
  • współpraca z maklerami nieruchomości
  • wspieranie naszych partnerów biznesowych (developerzy) w finansowaniu ich inwestycji
  • pozyskiwanie klientów pod kątem finansowania ich potrzeb
  • budowanie wizerunku firmy na rynku

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych
  • znajomość branży bankowej
  • umiejętność budowania oraz utrzymania profesjonalnych relacji z klientami
  • chęć uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • współpracę z naszymi maklerami nieruchomości i deweloperami (nie wymagamy własnej bazy danych klientów)
  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
  • dużą swobodę i przestrzeń do własnej inicjatywy
  • niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwijania kompetencji na szkoleniach i warsztatach wewnętrznych
  • elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich preferencji i planów