Etat Wdrożeniowiec systemów informatycznych w zakresie podatków i opłat lokalnych

Firma: REKORD POMORZE sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Wdrożeniowiec systemów informatycznych w zakresie podatków i opłat lokalnych
Miejsce pracy: Szczecin
Twój zakres obowiązków:
  • wsparcie aktualnych klientów w bieżącej pracy z programami Ratusz (zdalnie lub w siedzibie Klienta)
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • współudział w większych projektach wdrożeniowych systemu Ratusz
  • instalacja i parametryzacja systemów u klienta
  • wyjazdy służbowe na terenie kraju (1-2 dni)
Nasze wymagania:
  • podstawowa znajomość SQL
  • dobra organizacja pracy
  • terminowość, zaangażowanie, komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń
  • znajomość zagadnień i procesów z obszaru podatków i opłat lokalnych
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego w oparciu o umowę o pracę
  • zespół, w którym ceni się dobre relacje i współpracę
  • ambitne zadania wdrożeniowe u nowych i dotychczasowych klientów
  • możliwość pracy zdalnej

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest REKORD SI Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bardzo prosimy o zamieszczenie w Pana/Pani ofercie pracy (w CV) informacji o następującej treści:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-02-2022
Wyświetleń: 167