kandydatów

Etat Kierowca C+E

Firma: GREENHOUSES AGICO Sp.z o.o S.K.A. miejsce pracy: Szczecin

Firma zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów kolejowych poszukuje pracownika na stanowisko: kierowca z prawem jazdy kat. C+E

Kierowca C+E
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania od kandydata:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy,- ukończony kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole i w sytuacjach stresowych,
  • Dbanie o powierzone mienie,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Uczciwość.
Zakres obowiązków:
  • Transport konstrukcji stalowych (codzienny powrót na bazę)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Istnieje możliwość zakwaterowania.
Prosimy tylko o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Więcej o nas na stronie agico.com.pl oraz pod numerem 91 469 14 57 lub 506 095 970