kandydatów

Etat Doradca Serwisu Mechanicznego

Firma: Bemo Motors miejsce pracy: Szczecin

Doradca Serwisu Mechanicznego
Szczecin

Grupa Bemo Motors to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 16 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, LEVC, Peugeot, Citroen, DS Automobiles oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

TWOJE ZADANIA:
  • przyjmowanie samochodów do obsługi  i wydawanie po obsłudze serwisowej
  • bieżąca obsługa Klienta, aktywna sprzedaż usług serwisowych
  • otwieranie rozliczanie i bieżąca kontrola zleceń serwisowych
  • nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z Klientem)
  • przeprowadzanie jazd próbnych z Klientem i po naprawie
  • dobieranie i zamawianie części zamiennych pod naprawy
OD CIEBIE OCZEKUJEMY:
  • znajomości techniki motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kat. B
  • wysokiej kultury osobistej w kontakcie z Klientem
  • sumienności, odpowiedzialności, rzetelności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności współpracy zespołowej

Mile widziane: doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego, doświadczenie w pracy w ASO

DLA CIEBIE:
  • UMOWA O PRACĘ
  • SZKOLENIA
  • KARTA MULTISPORT
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE DO WAKACJI
  • DOFINANSOWANIE DO LECZENIA
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • NIEFORMALNY DRESS CODE