kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Firma: Impel Tech Solutions Sp. Z o.o. Sp. K miejsce pracy: Szczecin

Impel Tech Solutions Sp.z o.o. Sp.k., spółka będąca częścią Grupy Impel, zajmująca się usługami technicznego utrzymania nieruchomości, klimatyzacji, wentylacji oraz projektowania i wykonania dostaw infrastruktury telekomunikacyjnej, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Szczecin
Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnienie bezbłędnych działań funkcji logistycznych w Firmie
  • Sporządzanie zamówień materiałowych i rozliczanie powykonawcze
  • Bieżący monitoring stanów magazynowych
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej
  • Sporządzanie raportu stanu magazynowego – aktualizacja
Nasze wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej; chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, lojalność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Praca w dużej i stabilnej organizacji nastawionej na nieustanny rozwój oferowanych usług
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multi-sport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program szkoleń i dostęp do platformy e-learningowej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Tech Solutions Sp. Z o.o. Sp. K z siedzibą w Warszawie (04-242), przy ul. Marsa 56a.

Prosimy o dołączenie do CV aktualnej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Tech Solutions przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych: Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod@auraco.pl

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-01-2022
Wyświetleń: 180