kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Rhenus Delivery Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Rhenus Delivery Services Sp z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami Pracowników, świadczących pełen wachlarz usług logistycznych. Specjalizujemy się w obsłudze branż High Tech i Home Delivery. Realizujemy dostawy z wniesieniem i montażem w wykwalifikowanych obsadach przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Myślisz o swoim rozwoju. Chcesz ugruntować doświadczenie w branży TLS. W Rhenus Delivery Services aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów o różnych gabarytach do wysyłki,
  • kontrolowanie jakościowe i ilościowe towaru nadawanego do transportu,
  • praca ze skanerem,
  • utrzymanie porządku w magazynie,
  • praca w systemie zmianowym, również w weekendy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności,
  • dyspozycyjności,
  • dokładności i rzetelności,
  • zaangażowanie w realizację zadań,
  • braku przeciwwskazań do pracy wymagającej siły fizycznej,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy,
  • szkolenia UDT,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa Multisport, bony na Święta, ubezpieczenie na życie).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-01-2022
Wyświetleń: 196