kandydatów

Etat Księgowy

Firma: LOW TAX Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6320856, z dnia 2022-01-07

LOW TAX Biuro Rachunkowe świadczy usługi księgowe, przy pomocy narzędzi automatyzujących pracę. Jesteśmy firmą  stawiającą na ludzi otwartych, zaangażowanych, chcących się rozwijać i dążących do zdobywania coraz to nowych celów.

Księgowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa klientów pod względem księgowym
  • Sporządzanie deklaracji rocznych
  • Udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Kontakt z instytucjami państwowymi

Wymagania

  • Przynajmniej półroczne doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętności do przyswajania nowych technologii
  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia
  • Dostęp do materiałów specjalistycznych
  • Pakiety medyczne
  • Dostęp do nowych technologii automatyzujących pracę księgowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-01-2022
Wyświetleń: 148