kandydatów

Etat Production Manager

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Stargard

Production Manager
Miejsce pracy: Stargard

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Środowisko pracy, opierające się na wartościach rodzinnych
  • Dużą liczbę wyzwań zawodowych
  • Dopłaty do dojazdów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym oraz jego motywowanie
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne, zdolności przywódcze i komunikacyjne

Obowiązki:

  • Organizacja i nadzorowanie procesu produkcyjnego
  • Podejmowanie działań w celu zapewnienia ciągłości produkcji, terminowej realizacji zamówień oraz zapewnienia odpowiedniej wydajności
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad, procedur, standardów i systemów zarządzania (5 S, BRC, ISO, Lean Manufacturing, Kaizen itp.) stosowanych w firmie
  • Zarządzanie podległym zespołem: zastępcy kierowników, liderzy, operatorzy maszyn i pracownicy produkcyjni