kandydatów

Etat Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka/ Pielęgniarz
Miejsce pracy: Szczecin | Numer ref.: PLG/092/IGŁ

Oferta:

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, umowę-zlecenie lub kontrakt gospodarczy
  • Praca na cały etat lub mniejszy wymiar czasu pracy (do uzgodnienia)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Profesjonalne przeszkolenie z zakresu pielęgniarstwa dializacyjnego
  • Praca w oparciu o najwyższe standardy opieki nad Pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu Pielęgniarki/ Pielęgniarza
  • Chęć i zaangażowanie do pracy w stacji dializ
  • Doświadczenie zawodowe będzie dużym atutem
  • Specjalizacja nefrologiczna lub internistyczna - mile widziana

Zadania:

  • Zapewnienie Pacjentom kompleksowej i profesjonalnej opieki w stacji dializ
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Codzienna współpraca z personelem medycznym

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Sales Specialist with English/Norwegian/Swedish w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin 26-06-2022
Etat Przedstawiciel handlowy ds. hurtu i detalu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin 07-06-2022
Etat Zastępca szefa produkcji w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Stargard 03-02-2022
Etat Przedstawiciel handlowy ds. hurtu i detalu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin 24-01-2022
Etat Production Manager w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Stargard 04-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-12-2021
Wyświetleń: 157