Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Szczecin

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • proste prace manualne,
  • montaż elementów,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym lub 3 zmianowym.
Oferujemy:
  • umowa o pracę po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych,
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny.


Pozostałe oferty pracy w firmie LEVEL WORK
Etat Operator maszyn CNC / Programista CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Szczecin 11-08-2022
Etat Technolog / Programista CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Szczecin 27-07-2022
Etat Technolog / Programista CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Stargard 27-07-2022
Etat Technolog / Programista CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Goleniów 27-07-2022
Etat Operator maszyn CNC / Programista CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Szczecin 07-07-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-12-2021
Wyświetleń: 161