kandydatów

Etat Koordynator Projektu w Branży Stoczniowej

Firma: G+K SteelCon Sp.zo.o. miejsce pracy: Szczecin

G+K Steelcon Sp. z o.o. spółką, której działalność opiera się na współpracy z zagranicznymi partnerami. Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych oraz stalowych na potrzeby przemysłu stoczniowego, ciężkiego i budownictwa wodnego. Swoją działalność prowadzimy aktualnie na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Zamówienia realizujemy w oparciu o standardy towarzystw klasyfikacyjnych i wymogi ochrony środowiska.

Więcej na stronie www.gk-steelcon.com

Koordynator Projektu w Branży Stoczniowej
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie zespołem podczas realizacji procesu budowy konstrukcji aluminiowych/stalowych zgodnie z projektem.
  • Egzekwowanie od pracowników wykonania zadań zgodnie z wymogami, przyjętymi założeniami oraz harmonogramem.
  • Koordynowanie pracy wszystkich wykonawców na nadzorowanym projekcie.
  • Egzekwowanie od wykonawców realizacji zleceń zgodnie z założonymi w harmonogramie terminami.
  • Bieżąca kontrola budżetu i rentowności projektu, monitoring kosztów.
  • Ścisła współpraca z przedstawicielem klienta w trakcie realizacji projektu.
  • Prowadzenie korespondencji z klientem związanej ze wszystkimi aspektami realizowanego projektu.
  • Sporządzanie i aktualizowanie głównego harmonogramu realizacji projektu.
  • Rozliczenie z klientem prowadzonego projektu, zamknięcie projektu zgodnie z warunkami kontraktu.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z zajmowanym stanowiskiem i realizowanymi projektami.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez utrzymywanie poprawnych stosunków z klientami.
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe techniczne lub średnie techniczne.
  • Doświadczenie: 3 lub 5 lat stażu pracy w przemyśle stoczniowym na podobnym stanowisku, bardzo dobre umiejętność organizacji pracy w środowisku stoczniowym.
  • Wymagania dodatkowe: mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę jednozmianową.
  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dojazd, zakwaterowane.