kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds.ekonomicznych

Firma: Budimex SA miejsce pracy: Szczecin

Młodszy specjalista ds.ekonomicznych
miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin
U nas znajdziesz:
  • System premiowy
  • Sekcje sportowe
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Dobrą atmosferę w pracy
Twoje przyszłe zadania:
  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • ewidencja księgowa wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,
  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,
  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,
  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,
  • monitorowanie procesu płatności,
  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej,
  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów finansowych.
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia średniego ekonomicznego lub wyższego ekonomicznego
  • znajomości podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktycznej umiejętności księgowania,
  • zdolności szybkiego uczenia się i umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności, odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel - poziom min. średnio-zaawansowany,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku księgowo-finansowym.
Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycjew sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznegoi infrastrukturalnego.