kandydatów

Etat Koordynator obiektów handlowych

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Koordynator obiektów handlowych
Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem
  • Dbanie o prawidłowy tok funkcjonowania obsady pracowników na obiekcie
  • Prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • Szkolenie podległych pracowników
  • Raportowanie do przełożonych

Nasze wymagania

  • Doświadczeniem w kierowaniu ochroną na obiektach handlowych/galeriach
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy zespołowej
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • Wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej na rynku firmie
  • Wynagrodzenie 3300-3500 zł netto na okresie próbnym
  • laptop, telefon, samochód służbowy
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • premia za osiągnięcia w pracy
  • zakres szkoleń dla chcących się rozwijać zawodowo
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu