kandydatów

Etat Kierowca autobusu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3911
OBOWIĄZKI:
Praca na liniach komunikacji miejskiej, liniach regularnych i przewozy okazjonalne.Miejsce pracy: miasto Szczecin, gmina Police, gminy ościenne na terenie województwa zachodniopomorskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
Uprawnienia: ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI
Uprawnienia: Badania lekarskie (przewóz osób, psychologiczne)
Uprawnienia: ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI ZAWODOWEJ

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie