kandydatów

Etat Specjalista ds. infrastruktury / Inżynier budowy

Firma: Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Grow with us.
Worldwide.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol).

Specjalista ds. infrastruktury / Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji, zgodnie z obowiązującymi standardami, harmonogramem i
  • przewidzianym budżetem,
  • Uzyskiwanie wymaganych pozwoleń budowlanych oraz analizowanie dokumentacji projektowo-budowlanej,
  • Przygotowanie przetargów i wybór wykonawców inwestycji,
  • Kontrolowanie prac podwykonawców,
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót,
  • Analiza dokumentacji projektowej i inwestycji,
  • Opracowywanie i aktualizacja planów remontów i konserwacji,
  • Ustalanie zakresów i harmonogramów prac oraz potrzebnych sił i środków,
  • Ustalanie warunków technicznych wykonania i odbioru prac,
  • Prowadzenie i analiza statystyk kosztów części zamiennych i remontów dla poszczególnych maszyn i instalacji,
  • Planowanie oraz udział w przeglądach obiektów budowlanych wraz z inspektorem nadzoru budowlanego.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego,
  • Uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie,
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • Doświadczenia w prowadzeniu i nadzorze and robotami budowlanymi,
  • Biegłej obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel) oraz AutoCAD,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Dyspozycyjności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji oraz pracy pod presją.

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę,
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie,
  • Dostęp do siłowni zakładowej,
  • Atrakcyjny system premiowania.