kandydatów

Etat Główna Księgowa / Księgowy

Firma: MAWO INVEST sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Główna Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Gdańsk

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia,lub pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie w branży deweloperskiej, budowlanej lub nieruchomościowej
  • bardzo dobra znajomość MSR/MSSF
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • zaawansowana znajomość Word itp
  • dobra organizacji pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych dyspozycyjność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie pełnej księgowości spółek, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu .
  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółek (w ramach grupy firm) w Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o Rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych.
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • sporządzanie sprawozdań i dokumentacji dla odbiorców zewnętrznych (US, GUS, NBP, banki, audytorzy, doradcy podatkowi).
  • sporządzanie sprawozdań finansowych(bilansów)
  • współpraca z doradcami finansowymi
OFERUJEMY:
  • odpowiedzialne stanowisko, które daje realny udział w tworzeniu strategii firmy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę /kontrakt menadżerski
  • stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalny sprzęt służbowy
  • dla kandydatów z innych miast gwarantujemy komfortowe warunki zakwaterowanie
  • możliwość zatrudnienia od zaraz