kandydatów

Etat Doradca Techniczny / Product Manager / Handlowiec

Firma: Marani Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 6030324, z dnia 2021-11-17

W zakres  działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy  sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy m.in. sprężarki śrubowe, filtry i osuszacze. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.
Przejmujemy w outsourcing istniejące przemysłowe sprężarkownie powietrza i stacje wytwarzania azotu, budujemy własne stacje zasilania i dostarczamy sprężone powietrze i gazy techniczne do sieci sprężonego powietrza Klienta.

Marani Sp. z o.o. lider branży dostaw sprężonego powietrza w Polsce poszukuje pracownika na
stanowisko:

Doradca Techniczny / Product Manager / Handlowiec

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z klientami
  • zbieranie informacji o potrzebach klienta w zakresie sprężonego powietrza
  • tworzenie rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klienta
  • negocjacja warunków współpracy z klientami

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • wiedza techniczna w zakresie mechaniki i elektryki
  • samodzielność i inicjatywa działania
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży technicznej (sprężarek, systemów uzdatniania sprężonego powietrza) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • stałe zatrudnienie (pełny etat, umowa o pracę)
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • karta Multisport
  • pakiet Medicover

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-11-2021
Wyświetleń: 145