kandydatów

Etat Regionalny Koordynator Zespołu Serwisowego

Firma: Infinite ICT Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Regionalny Koordynator Zespołu Serwisowego
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
  • Koordynacja pracy zespołu serwisowego.
  • Ustalanie harmonogramu pracy zespołu i podział zadań.
  • Nadzór nad terminowością i jakością procesu serwisowego oraz zapewnienie wysokich standardów obsługi.
  • Kontrola wskaźników efektywnościowych.
  • Okresowe mierzenie i raportowanie kluczowych parametrów usług, analiza i raportowanie wyników.
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenia technicznego lub z obszaru informatyki.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub chęci rozwoju w tym kierunku.
  • Umiejętności planowania i organizacji własnej pracy i zespołu.
  • Samodzielności i skrupulatności oraz wysokiej kultury osobistej.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i efektywnego wykorzystania zasobów.
  • Mile widziana znajomość zagadnień SLA.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS.
  • Doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń drukujących.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenia zdrowotne, FIT Profit, dofinansowania do szkoleń i studiów, bony żywieniowe, wyjazdy integracyjne, itp.).
  • Dynamiczne środowisko pracy, ciekawe projekty.
  • Szkolenia oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych.