kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Szczecin

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. Sprzedaży produktów bankowych

miejsce pracy: Szczecin, Nr ref.: KSG/021/1121
Zadania:
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów bankowości detalicznej
  • podstawowa wiedza z produktów inwestycyjnych mile widziana
  • obsługa posprzedażowa
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
Potrzebne Ci będzie:
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i usług bankowych dla klientów indywidualnych
  • umiejętność skutecznego rozpoznawania potrzeb Klienta oraz negocjowania warunków współpracy
  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne