kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Hapol Textil sp. z o.o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5969607, z dnia 2021-11-10

Firma należy do międzynarodowego koncernu Godske Group A/S - lidera wśród firm producentów odzieży.

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • przygotowywanie kalkulacji,
  • rejestracja zamówień,
  • przygotowywanie umów,
  • obsługa wydruków,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • biegła obsługa pakietu Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, komunikatywność,
  • mile widziana znajomość języka obcego: niemiecki/angielski w stopniu podstawowym.

Oferujemy

  • stabilny system wynagradzania: płacę podstawową, premię
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na pełen etat,
  • umowę o pracę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • wynagrodzenie zawsze na czas.