kandydatów

Etat Pomocnik elektryka

Firma: SEL PIOTR WIŚNIEWSKI miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5950800, z dnia 2021-11-04

SEL PIOTR WIŚNIEWSKI

SEL Piotr Wiśniewski jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi związane z kompleksowym wykonaniem robót elektrycznych. Usługi realizujemy na rzecz klientów prywatnych, a także korporacyjnych i instytucjonalnych.

Pomocnik elektryka

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • rozkładanie i układanie kabli oraz przewodów
  • montaż gniazd
  • montaż opraw i osprzętu elektrycznego
  • bruzdowanie

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia ani specjalnych umiejętności - wszystkiego nauczysz się z nami :)

Oferujemy

  • Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju osobistego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2021
Wyświetleń: 153