kandydatów

Etat Brygadzista

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Brygadzista

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno - intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Bieżąca organizacja pracy zmiany zgodnie z przyjętymi standardami (praca zmianowa od poniedziałku do piątku);
  • Koordynacja i nadzór nad procesami przeładunku, skanowania, inwentaryzacji itp.;
  • Nadzór i weryfikacja pod względem poprawności i kompletności dostaw, protokołów szkodowych, dokumentów wysyłkowych, WZ, listów przewozowych oraz dokumentacji podczas zmiany;
  • Bieżące raportowanie wyników pracy;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie na magazynie typu cross-dock będzie dodatkowym atutem);
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi;
  • Umiejętność obsługiwania skanera magazynowego;
  • Znajomość procesów i dokumentacji magazynowej;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem będzie dużym atutem, jednak jeśli jesteś doświadczonym magazynierem i widzisz w sobie potencjał do zarządzania ludźmi - zgłoś się do nas - rozpatrzymy każdą aplikację!

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę na nowym, nowocześnie wyposażonym Terminalu
  • Pracę zmianową ale bez zmian nocnych i pracujących weekendów;
  • Szkolenia wdrożeniowe, zawodowe;
  • Szereg benefitów tj. prywatna opieka medyczna w całości finansowana przez Pracodawcę, karta rabatowa na paliwo, dopłaty do wypoczynku i bony na Święta i wiele innych.