kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania

  • bieżąca organizacja pracy zespołu budowy i zarządzanie realizowanymi pracami na kontraktach
  • planowanie robót (harmonogramowanie) we współpracy z Kierownikiem Projektu i działem Lean Management
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i nadzór prac oraz działania naprawcze
  • koordynowanie pracy podległego zespołu oraz firm Podwykonawczych
  • ocena i monitorowanie szans i ryzyk związanych z budową
  • uczestnictwo w negocjacjach umów podwykonawczych
  • uczestnictwo w naradach i spotkaniach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane  / hydrotechnika
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe po uzyskaniu uprawnień, w pełnieniu funkcji kierowniczych na budowie
  • aktualny wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego stanowić będzie atut
  • gotowość do pracy na terenie województwa zachodniopomorskiego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.