Etat Starszy specjalista / Ekspert ds. Sprzedaży produktów bankowych dla firm

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Szczecin

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Starszy specjalista / Ekspert ds. Sprzedaży produktów bankowych dla firm

miejsce pracy: Szczecin, Nr ref.: KSG/008/1021

Twoje zadania:

  • współpraca z obecnymi Klientami Banku w segmencie klientów firmowych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie firmą,
  • oferowanie szerokiej gamy produktów firmowych w tym kredytów zabezpieczonych i niezabezpieczonych oraz leasingu,
  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • umiejętności budowania trwałych relacji z Klientami,
  • min. 5 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów firmowych także dla spółek z o.o.,
  • doświadczenia w oferowaniu kredytów zabezpieczonych hipotecznie i/lub gwarancjami BGK,
  • otwartości na kompleksowe dostarczanie różnych rozwiązań wspierających działanie firmy,
  • zorganizowania i konsekwencji,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne lub finansowe,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Brzmi ciekawie? Czekamy na Ciebie - dołącz do zespołu mBanku :)