kandydatów

Etat Specjalista ds. Systemu CRM

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Szczecin

Dla jednego z naszych klientów. Największej grupy petrochemicznej w Polsce do siedziby w Szczecinie NES Fircroft prowadzi rekrutację na stanowisko

Specjalista ds. Systemu CRM
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania na stanowisku:
  • Rozwój i wsparcie systemu Microsoft Dynamics CRM 365,
  • Budowa strategii dla obszaru CRM i nadzór nad jej wdrażaniem,
  • Wsparcie użytkowników systemu CRM w II linii i początkowo w I linii,
  • Zarządzanie zmianą w systemie zgodnie z procedurą RFC,
  • Opracowywanie budżetu dla rozwoju systemu CRM,
  • Wykonywanie analizy technicznej w zakresie rozwiązań CRM i przygotowywanie dokumentacji przetargowej,
  • Nadzór nad integracją systemu CRM z systemem ERP,
  • Udział w projekcie wdrożenia systemów logistycznych (TMS, WMS),
  • Uzgadnianie dokumentacji powykonawczej i eksploatacyjnej wraz z aktualizacją informacji w systemach informatycznych oraz przekazywania do eksploatacji,
  • Wsparcie użytkownika końcowego.
Poszukujemy osoby:
  • Z wykształceniem wyższym technicznym,
  • Z doświadczeniem w pracy architekta IT dla systemów m.in. CRM, WMS, TMS
  • Ze znajomością  rozwiązania MS Dynamics CRM oraz narzędzi typu Business Intelligence oraz Big Data,
  • Z umiejętnością tworzenia zapytań T-SQL,
  • Z wiedzą na temat relacyjnych baz danych,
  • Ze znajomością dostępnych narzędzi MS Office 365 takich jak Power Apps,
  • Z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającą swobodną komunikację biznesową.
Oferujemy:
  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jedną z największych inwestycji przemysłowych w Polsce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia, oraz jasne warunki premiowe,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, dofinansowanie nauki języka angielskiego, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji,
  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.