kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Abras S.A. miejsce pracy: Stargard

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy firmą handlową - dystrybutorem wysokiej klasy narzędzi ściernych dla przemysłu. Naszą działalność opieramy przede wszystkim na właściwych ludziach, relacjach i zaufaniu. Budujemy swoją markę na bazie rzetelnego działania w praktyce. U nas znajdziesz szacunek do swojej osoby, czasu i pracy.

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie dostaw - kontrola ilości
  • rozmieszczanie towarów w magazynie
  • przygotowywanie wysyłek:
  • kompletowanie towarów wg zleceń,
  • przygotowanie listów przewozowych,
  • zabezpieczanie kartonów oraz przesyłek paletowych,
  • przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji,
Wymagania:
  • poszukujemy skrupulatnego i dokładnego człowieka, który potrafi działać w niewielkim zespole
  • prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane
Oferujemy:
  • umowę o pracę z terminowymi wypłatami,
  • dodatkowe wynagrodzenie w formie premii zależnych od jakości pracy,
  • przewidywalne godziny pracy - 7.30 do 15.30 - poniedziałek do piątku,