kandydatów

Etat Kierownik magazynu

Firma: Bowim S.A. miejsce pracy: Szczecin

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik magazynu
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Organizacja pracy magazynu zgodnie z przyjętymi procedurami, przepisami BHP oraz PPOŻ
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych, terminowością realizacji zadań
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie sprawnego przepływu materiałów wewnątrz magazynu
  • Dbanie o porządek w magazynie
  • Prawidłowe gospodarowanie odpadami
  • Rozładunek towarów i umieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Nadzór nad sprzętem magazynowym
  • Kontakt z ciężkim ładunkiem

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w organizowaniu i kontrolowaniu procesów magazynowych
  • Wysokich kompetencji w zakresie komunikacji z klientem
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej jak i zespołu
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji
  • Pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • Systematyczność i dokładność
  • Uprawnienie UDT (suwnica / poziom roboczy)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zapewniamy szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pracę w polskiej, stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, ubezpieczenie grupowe)