kandydatów

Etat Business Manager od Reklamy Internetowej

Firma: IAI Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Od wielu lat rozwijamy usługę Reklam Google od IdoSell - innowacyjnego rozwiązania automatyzującego zarządzanie reklamami w systemie Google Ads. Pomagamy naszym klientom w zdobyciu kalorycznego ruchu z wyszukiwarek i zwiększeniu konwersji zachowując przy tym ustalone parametry opłacalności.
W związku z dynamicznym rozwojem tego segmentu szukamy osoby gotowej wejść w buty Business Managera odpowiedzialnego za dalszy rozwój usługi.
Business Manager od Reklamy Internetowej
Miejsce pracy: Szczecin
Jakie będą Twoje główne zadania?
  • Nadawanie kierunku rozwoju produktu w celu zwiększenia bazy użytkowników oraz ich zadowolenia
  • Współpraca z departamentami wewnątrz firmy (IT, marketing, sprzedaż) w celu koordynacji działań i łączenia spraw produktowych z celami biznesowymi
  • Współpraca z zespołem Google w zakresie omawiania i wprowadzania nowości
  • Analiza rynku i reagowanie na zmieniające się warunki
Jakie są nasze oczekiwania?
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru Reklamy Internetowej - Google Ads
  • Bardzo dobra znajomość branży e-commerce
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i zorientowanie na szczegóły
  • Umiejętność szybkiej adaptacji, samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy własnej

Co mamy do zaoferowania?

  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu)
  • Nowoczesny sprzęt i pracę w nowoczesnym biurowcu Piastów Office Center
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina