Etat Starszy specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomościami

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5745411, z dnia 2021-10-05

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Starszy specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomościami

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Nr Ref.: Starszy specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomościami – Szczecin

Opis stanowiska

Prowadzenie nadzoru technicznego nad zasobem mieszkaniowym w zakresie posiadanych uprawnień, w szczególności:

  • Nadzór techniczny nad zasobem,
  • wykonywanie przeglądów technicznych
  • dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem/zdawaniem lokali,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w szczególności kosztorysów inwestorskich na zamierzenia remontowe i inwestycyjne -NORMA PRO,
  • nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na zasobie,
  • sporządzanie ocen stanu technicznego budynków, lokali mieszkalnych i użytkowych oraz oceny technicznej usterek występujących na zarządzanym zasobie,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, w tym Książki Obiektu Budowlanego,
  • nadzorowanie i rozliczanie prowadzonych zadań remontowych, sporządzanie rozliczeń finansowych zadań remontowych ei inwestycyjnych oraz związanych z utrzymaniem technicznym zasobu
  • zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowanie nieruchomości oraz przygotowanie dokumentów do prowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznych m.in. opis przedmiotu zamówienia, kryteria oceny oraz udział w przygotowaniu umowy zgodniej z Prawem zamówień publicznych
  • sporządzanie obowiązujących sprawozdań, projektów, planów, meldunków, analiz oraz pism wynikających z zakresu działań

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe min 3 lata
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w szczególności sporządzanie przedmiarów i kosztorysów, mile widziane doświadczenie w pracy ze wspólnotami mieszkaniowymi
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń (w specjalności ogólnobudowlanej lub w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych lub w specjalności instalacyjnej zakresie sieci, instalacji urządzeń wentylacyjnej, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych) – bezwzględnie wymagane
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę, NORMA PRO
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem (rekompensowane przez pracodawcę ryczałtem)
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość zadaniowego czasu pracy,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.