kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Szczecin
Ogłoszenie o naborze Nr 84900

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa w pełnym wymiarze czasu pracy, wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Praca samodzielna z przewagą wysiłku umysłowego. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Na stanowisku pracy nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia.

Miejsce wykonywania pracy – budynek Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy pl. św. Piotra i Pawła 4/5, na II piętrze, w pokoju kilkuosobowym wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe. Praca wymaga przemieszczania się wewnątrz budynku pomiędzy pokojami i piętrami oraz poza nim – w terenie. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne. Budynek nie jest wyposażony w windę, pomieszczenia sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: 4.551,59 zł brutto + dodatek za wysługę lat

Zakres zadań

  • Przygotowanie do realizacji, prowadzenie nadzoru technicznego, rozliczenie powierzonych robót budowlanych i usług branży elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami w przydzielonych jednostkach organizacyjnych
  • Przygotowanie projektów umów i zleceń na roboty i usługi oraz zakupy zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 poz. 2019 z późn. zm.)
  • Nadzór merytoryczny nad realizacją obowiązujących umów związanych z dostawą energii elektrycznej w przydzielonych jednostkach organizacyjnych
  • Merytoryczna kontrola faktur i not księgowych oraz ich wystawianie za dostarczane usługi i media wynikających z umów uznaniowych lub uregulowań wewnętrznych tutejszej jednostki – przeznaczonych do realizacji w Zespole Inwestycji i Remontów Wydziału Zaopatrzenia i Inwestycji KWP w Szczecinie, a przydzielonych do realizacji i nadzoru
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z umowami i zleceniami wynikającymi ze swoich obowiązków
  • Opracowywanie planów finansowych zabezpieczających wydatki związane z powierzonymi zadaniami
  • Sprawowanie kompleksowej opieki merytorycznej w zakresie zagadnień związanych z prawem budowlanym, w tym nadzór nad właściwym prowadzeniem książek obiektowych dla poszczególnych budynków i budowli, a w przypadku stwierdzenia ich braku podjęcia natychmiastowych czynności zmierzających do ich założenia

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie techniczne o kierunku elektrycznym
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego pracy przy budowach
  • Uprawnienia budowlane w kierowaniu robotami budowlanymi w specjalności instalacji w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Znajomość przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.), ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), przepisów BHP i p.poż.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność komunikowania się
  • Umiejętność interpretacji przepisów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” potwierdzone dokumentem wydanym przez organy Policji lub ABW albo zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego mającego na celu uzyskanie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych
  • Świadectwo kwalifikacyjne „E”, „D” do 1 kV
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, organizacji pracy, współpracy, oceniania, analizy, syntezy
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawnych