kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3027
OBOWIĄZKI:
- rejon sprzątania obejmuje obszar związany z działalnością merytoryczną teatru rewir I- sprzątanie pomieszczeń w godzinach niekolidujących z działalnością artystyczną Teatru i pracą pozostałych pracowników- mycie i utrzymywanie w nienagannej czystości posadzek i wykładzin w powierzonych pomieszczeniach - mycie luster, drzwi i utrzymywanie ich w czystości- dokladne omiatanie i wycieranie kurzy w pomieszczeniach- utrzymywanie czystości w węzłach sanitarnych dla widzów i pracowników w rewirze I- wykładanie pappieru toaletowego, ręczników i uzupełnianie mydła w pojemnikach w toaletach i pomieszczeniach socjalnych- dbanie o powierzony sprzęt do sprzątania i drobne wyposażenie- utrzymywanie porządku w szafie dla sprzątaczki, opisywanie środków chemicznych do sprzątania- wszystkie zauważone usterkinależy niezwłocznie zgłaszać kierownikowi adm.-gosp.- przestrzegać przepisów bhp i ppoż.- po zakończeniu pracy we wszystkich pomieszczeniach należy zamknąć okna i drzwi, a klucze zdać na portiernię
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: PRACA Z DZIEĆMI
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie