Etat Pozostali pracownicy obsługi biurowej/ stanowisko: specjalista ds. procesów back office

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pozostali pracownicy obsługi biurowej/ stanowisko: specjalista ds. procesów back office
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/3028
OBOWIĄZKI:
• obsługa wszelkich procesów związanych z masową ilością danych,• czynności związane z bezpośrednią oraz pośrednią obsługą klienta,• obsługa klienta zagranicznego,• zarządzanie podstawowymi i zmiennymi danymi w specyficznych systemach komputerowych,• opracowywanie zgłoszeń poprzez mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientem,• zapisywanie danych w systemie informatycznym,• ogólne czynności Call Center,• obsługa reklamacji i zażaleń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA
Uprawnienia: STARANNOŚĆ
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie