kandydatów

Etat Stażysta/młodszy asyst

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie miejsce pracy: Gryfino

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Stażysta/młodszy asyst
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0656
OBOWIĄZKI:
Kontrola stanu sanitarnego obiektów stałych, urządzeń wodociągowych, nadzór sanitarny nad wodą przeznaczoną do spożycia, do celów kąpielowych i rekreacyjnych- prowadzenie postępowań administracyjnych zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania administracyjnego- rozpatrywanie odwołań, zażaleń, wniosków, skarg, interwencji, wydawanie opinii- sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji z działań realizowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną na obszarze powiatu gryfińskiego- prowadzenie działalności statutowej PIS na obszarze powiatu gryfińskiego w ramach obowiązujących przepisów prawa- wykonywanie czynności kontrolnych w zakładach pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: dobra obsługa systemów operacyjnych Windows XP, Vista 7, 8, 10

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : komunikatywność, dyspozycyjność; rzetelność, terminowość; odpowiedzialność, dokładność;[Umiejętność 1] : znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego; znajomość podstawowych aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej[Inne] : W związku ze specyfiką stanowiska pracy wymagane jest od kandydata wykształcenie wyższe (przydatne w Inspekcji Sanitarnej); preferowane: wyższe pierwszego lub drugiego stopnia o kierunku: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, chemia, biologia, biotechnologia

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie